Informacje

Aktualności

Ilustracja do informacji: Podziękowania dla wolontariuszy WOŚP!
06 2019

Podziękowania dla wolontariuszy WOŚP!

 Co roku podczas Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy  mieszkańcy gminy Rzepin, która liczy jedynie blisko 10 tys. mieszkańców, biją rekord – nie tylko ten własny – wewnętrzny, polepszając rokrocznie wynik z roku poprzedniego, ale znajdując się na podium wśród  wszystkich sztabów w województwie lubuskim, przeliczając zebraną sumę na jednego mieszkańca!
W tym roku również poprawiliśmy poprzedni wynik, osiągając  podczas 27. Finału - 71 010,40 zł  - to pond 6 tys. więcej niż w roku poprzednim!
Na ten wynik z pewnością zapracowali także nasi wolontariusze - uczniowie szkół z terenu Gminy Rzepin, którzy bardzo zaangażowali się w tę akcję. Ich poświęcenie i wkład pracy docenili Szef Sztabu WOŚP w Rzepinie – Zastępca Burmistrza Krystian Pastuszak oraz Dyrektor Miejskiego Domu Kultury Tomasz Sidorkiewicz, którzy serdecznie podziękowali wszystkim wolontariuszom oraz opiekunom wolontariuszy. Każdy z wolontariuszy otrzymał pamiątkowy dyplom oraz drobne upominki przekazane przez fundację WOŚP.

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Wtyczka Facebook