Logo: Rzepin Rzepin

Informacje

Narzędzia i usługi


Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacja o pracy Stowarzyszenia

12.09.2018

Informacja o projekcie ”Zdrowie chlebem i wodą pisane”

Stowarzyszenie na rzecz osób niepełnosprawnych „SŁONECZKO” w Rzepinie  zakończyło projekt  pn. ”Zdrowie chlebem i wodą pisane”. Zmęczeni i szczęśliwi dotarliśmy do Rzepina. A jak było? Myślę, że zdrowo i wesoło. Atrakcji było dużo m.in. kolejka gondolowa, spacer w chmurach, tańce.  Byliśmy w Czarcim Młynie i na Łące Izerskiej. Pogoda i humory nie opuszczały uczestników wyjazdu do samego końca. W drodze powrotnej odwiedziliśmy zamek w Kliczkowie. Grupa było bardzo liczna (70 osób), ale bardzo zdyscyplinowana.
Projekt dofinansowany przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Słubicach  ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych sportu, kultury, turystyki  i rekreacji.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

04.05.2018

Żywe obrazy

 
17 kwietnia Członkowie Stowarzyszenia Słoneczko odwiedziło Zieloną Górę. To pierwszy etap realizacji projektu "ŻYWE OBRAZY ". Zmęczeni ale naładowani wiedzą dotyczącą szeroko pojętej sztuki uczestnicy projektu zwiedzili Bibliotekę im. C.K.Norwida , która na pewno na długo pozostanie w ich pamięci. Mogliśmy zapoznać się z usługami , które oferuje biblioteka oraz zwiedzić muzeum znajdujące się w bibliotece. Był też wykład na temat dzieł słynnych malarzy i omówienie dzieł sztuki , które będą inspiracją do dalszej naszej pracy.Następnie spacerkiem udaliśmy się do galerii sztuki BWA. To z kolei inny rodzaj sztuki -malarstwo nowoczesne i niespodzianka. Każdy z uczestników mógł samodzielnie zaprojektować a potem własnoręcznie wykonać przypinkę.
Projekt dofinansowany przez Powiat Słubicki na realizację zadania publicznego "Wspieranie ochrony i promocji zdrowia tj. :"Organizacja i prowadzenie działań w zakresie ochrony i promocji zdrowia na terenie powiatu słubickiego"

 

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

Galeria zdjęć

04.05.2018

ZUMBA

 
21 kwietnia odbył się Maraton Charytatywny ZUMBY dla SŁONECZKA. Byliście wspaniali. Z całego serca dziękujemy Instruktorom, którzy przyjechali do Rzepina - Pani Sylwii, Izabeli, Agnieszce, Urszuli, Lidii oraz Panom Romanowi i Michałowi. Szczególne podziękowania kierujemy w stronę Pani Lidii Królickiej, bez której nie byłoby tego maratonu i oczywiście Wam wszystkim ZUMBOWICZOM. Macie nasze serducha. Pozdrawiamy i dziękujemy!

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

Galeria zdjęć

04.05.2018

Walne Zgromadzenie

Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia SŁONECZKO - 05.04.2018 r.
Kolejny rok działalności na rzecz osób niepełnosprawnych za nami. 5-go kwietnia odbyło się Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Słoneczko. Frekwencja dopisała.
Wszyscy wysłuchali sprawozdania merytorycznego i finansowego. Prezes przedstawiła plan pracy na 2018 rok. Zarząd Stowarzyszenia otrzymał absolutorium za 2017 r. Odwiedził nas również Burmistrz Rzepina Pan Sławomir Dudzis, który przekazał na ręce Prezesa biuletyn NEWS RZEPIŃSKI, w którym znalazła się również informacja poświęcona działalności Naszego Stowarzyszenia.
Dziękujemy wszystkim za okazane zaufanie, mamy nadzieję że Was nie zawiedziemy. 

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

Galeria zdjęć

Wtyczka Facebook