Aktualności

Ilustracja do informacji: Kolejne sukcesy Skate Teamu Kowalów!
24 2019

Kolejne sukcesy Skate Teamu Kowalów!

Po bardzo udanym debiucie na Torowych Mistrzostwach Polski we wrotkarstwie szybkim Skate Team Kowalów postanowiło wziąć udział w Ulicznych Mistrzostwach Polski, które odbyły się w miniony weekend we Wrocławiu.
Zawodnicy ścigali się na nowym, profesjonalnym torze ulicznym o długości 580m, wybudowanym w 2017 roku specjalnie na Igrzyska Sportów Nieolimpijskich.
Zawodnicy STK zajęli bardzo dobre miejsca na różnych dystansach w różnych kategoriach wiekowych. Izabela Leśniewska i Daniel Piotrkowski wywalczyli tytuły Wicemistrzów Polski. Daniel zajął także 3 miejsce na dystansie 100m. STK może pochwalić się także znakomitymi wynikami w biegach dzieci i mastersów. Darek Komisarek zajął 1 oraz dwa razy 2 miejsce w biegach dla dzieci, a Kinga Żywicka i Krystyna Piotrkowska zajęły 1 miejsca w kategorii masters.
Wszyscy zawodnicy podczas obu dni zawodów zbierali punkty dla klubu, które ostatecznie dały Skate Team Kowalów 5. miejsce w klasyfikacji najlepszych drużyn!