• Baner:                            . .
 • Baner: . .
 • Baner:                          . .
 • Baner:                              . .
 • Baner:                               ' '
Logo: Rzepin Rzepin

Informacje

Narzędzia i usługi


Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Aktualności

Ilustracja do informacji: Konkurs dla dzieci na maskotkę lotniska
15 2019

Konkurs dla dzieci na maskotkę lotniska

 
Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego – Departament Infrastruktury i Komunikacji, Zespół Portu Lotniczego Zielona Góra/Babimost ogłasza konkurs na projekt plastyczny „Odlotowej maskotki lotniska”. Konkurs potrwa do 30.05.2019 r.
Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w dwóch kategoriach wiekowych: 7-10 lat oraz 10-15 lat mieszkających na terenie Województwa Lubuskiego.
Co trzeba zrobić?
Wystarczy samodzielnie przygotować pracę plastyczną przedstawiającą projekt maskotki Portu Lotniczego Zielona Góra/Babimost. Prace powinny być wykonane na papierze, dowolną techniką (np. rysunek, wycinanka, wyklejanka, ołówek, kredki, farby, itp.) w formacie nie większym niż A4. Praca musi zawierać krótkie imię/nazwę maskotki.
Co można wygrać?
Nagrodami w konkursie są:
- za zajęcie I miejsca w kategorii wiekowej 7-10 lat:  Apple iPad Wi-Fi + Cellular, 32GB (srebrny) o wartości 1 930,12 zł netto;
- za zajęcie I miejsca w konkursie w kategorii wiekowej 10-15 lat: Apple iPhone SE, 32GB Gold (złoty) o wartości 1 194,84 zł netto;
- za wyróżnienie w konkursie bilet lotniczy dla uczestnika oraz opiekuna na przelot samolotem na trasie Zielona Góra – Warszawa – Zielona Góra do wykorzystania do 31.12.2019 r.

Wszelkich odpowiedzi na pytania związane z konkursem udzielają pracownicy Zespołu Portu Lotniczego Zielona Góra/Babimost.
Pytania należy kierować pod nr telefonu (068) 456 54 60 oraz na adres e-mail